Befason Nicole (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Nicole Scherzinger ka befasuar me pamjen e saj të re.

Ish e dashura e pilotit anglez të Formulës 1, Lewis Hamilton e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke u bërë e bionde.

Nicole dhe Lewis kohë më parë i ka dhënë fund lidhjes së tyre.

NI nIK