Befason Dren Gashi, largohet nga skuadra me të cilën kishte nënshkruar ditë më parë

Sulmuesi kosovar Dren Gashi para disa ditësh kishte nënshkruan me skuadrën shqiptare të Erzenit.

Megjithatë, aventura e tij nuk ka zgjatur me skuadrën shqiptare, shkruan Gazeta Olle.

Ai është larguar pak ditë pasi kishe arritur marrëveshje me ekipin.

“Dren Gashi afrimi i para pak diteve , nderpret kontraten dhe largohet nga Erzeni”, thuhet në njoftim.

Nuk dihet ende arsyeja e prishjes së marrëveshjes. /Gazeta Olle/ 

Huliganët në Ballkanin perëndimor, ja si renditen Kosova dhe Shqipëria

Kaq nënshkrime ka marr Ferizaj në peticionin për stadium