Befasohet Ronaldihno nga tifozi (VIDEO)

Karriera e tij mund të afër fundit, por Ronaldinho është dukshëm ende yll që tërheq shumë interes.

34-vjeçari nuk ishte në disponimi të mirë pasi skuadra e tij Queretaro humbën 4-1 ndaj Puebla.

Ronaldinho pas u zëvendësua nga trajneri i ulur në bakë, u befasua nga një tifozë që erdhi dhe e përqafoi duke thyer edhe sigurimin.