Beckham zbulon tatuazhet (FOTO)

Victoria Beckham është një grua me fat. Jo vetëm për faktin se pavarësisht moshës 40-vjeçare ende ruan linja dhe trup të përsosur, por edhe pse në krah ka një bashkëshort dhe fëmijë të bukur.

Këtë gjë e vërtetojnë edhe fotot e mësipërme që ju sjell Portali Albeu, ku shihet ish ylli i Manchester United dhe Real Madrid David Beckham duke ekspozuar trupin dhe tatuazhet e tij.

b be bec