Beckham i bashkohet Tottenhamit (FOTO)

Skuadra e londineze Tottenham Hotsupur, ka pasur një mysafirë në qendrën stërvitore. Atyre i është bashkuar futbollisti amerikan, Odell Beckham Jnr, i cili njihet si tifozë i skuadrës së Tottenhamit.

Beckahm ka qëndruar gjatë tërë stërvitjes me ekipin duke shfaqur edhe aftësitë e tij në futboll para futbollistëve të Tottenhamit, dhe stafit të klubit.

2626D31800000578-2972641-Okoye_Friedel_Menelik_Watson_Beckham_Jnr_DeAndre_Yedlin_and_Eric-a-17_1425084148823