Bayerni bënë një gjest të madh për dy tifozë nga Kosova (FOTO)

Skuadra gjermane, Bayern Munich, ka postuar në profilin zyrtar në Istagram, një foto ku shihen babë e djalë nga Kosova, duke shikuar televizorin, shkruan GazetaOlle.com.

Babai e kishte një fanellë të Bayernit, kurse djali atë të portierit, Manuel Neuer. Janë këta dy, Petrit Sadriu dhe djali i tij, Dielli. Fotoja e tyre ka marrë shumë komente dhe pëlqime.

bayerni