Bayern-Koln, formacionet zyrtare

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavra, nuk është startues në ndeshjen që sonte skuadra e tij, Koln, e zhvillon kundër kampionit aktual gjerman, Bayern Munchen.

Formacioni i Bayernit: Neuer, Rafinha, Boateng, Bernat, Badstuber, Robben, Gotze, Alaba, Shweinsteiger, Ribery, Lewandoswki.

Formacioni i Kolnit: Horn, Maroh, Hector, Olkoëski, Wimmer, Vogt, Risse, Matuschyk, Svento, Lehmann, Ujah.

Ndeshja fillon prej orës 20:30 dhe luhet në kuadër të Bundesligës. /Gazeta Olle