Bayern-Barca, ‘ndeshja’ vazhdon në Twitter

Bayerni i Munichut i ka uruar suksese Barcelonës në finale, me një postim në rrjetin social “Twitter” menjëherë pas përfundimit të ndeshjes.

“Urime dhe suksese Barcelonës”, ishte shkrimi në faqen zyrtare të Bayernit, e cial u replikua nga klubi katalunas, që shkroi se Bayerni ishte një kundërshtar i madh në gjysmëfinale.