Batatina: Ky futbollist për momentin është njëshi i njëshave në Superligë!

Sipas Tahir Batatinës, Arbnor Ramadani është për momentin mesfushori më i mirë i Superligës.

Kryetrajneri i Llapit, punon për së afërmi me Ramadanin, dhe i njeh vlerat e mesfushorit, shkruan Gazeta Olle.

Sipas Batatinës, Ramadani nuk e ka lojën ‘bam dhe bum’ sepse as trajneri nuk aplikon atë lojë.

Postimi i plotë i Batatinës: 

Arbnor RAMADANI për momentin është njëshi
i njëshave në Superligë i cili e mbizotëron mesfushën me intelegjencën dhe lojën bashkëkohore.

Është shumë e vërtetë se nuk e ka lojën ‘bam dhe bum’ sepse as trajneri nuk aplikon atë lojë për ta luajtur. Me topa në ajër ja kalojnë përndryshe Arbnor RAMADANI është mesfushori më i mirë në Superligë.

Forca Nolito 10 ?
??? (+??) këtë në kllapa vetë do ta ngreshë lartë kismet ?⚪️?⚽️?

/Gazeta Olle/

Ja sa para fitojnë kombëtaret që marrin pjesë në Ligën e Kombeve

Kosova shënon fitore me shumë peshë ndaj Kuvajtit