Batatina: Kemi luajtur me kujdes sepse Feronikeli ’74 meriton të jetë më lartë në tabelë

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka thënë se skuadra e tij e mposhti Feronikelin 74, pasi u tregua më i kujdesshëm.

“Kemi qenë të vëmendshëm, të kujdesshëm. Pavarësisht renditjes së Feronikelit në tabelë kemi luajtur me kujdes sepse kjo skuadër meriton të jetë më lartë në tabelë. Në pjesën e parë dominuam më shumë. Kishim gjysmëraste por ishim shumë të kujdesshëm. Administruam lojën mirë. Kemi bërë ndeshje të jashtëzakonshme. Ne na duhen pikët dhe duhet të aplikojmë lojë të mirë, e më pas pikët vijnë”, deklaroi Batatina për “ArtMotion”.

Vavalis: Kur krijon raste vijnë edhe golat

FSHF-ja e tronditur nga vdekja e sulmuesit të Egnatias