Basketbollisti i njohur kosovar martohet me Qëndresën

Basketbollisti nga Gjakova, Kreshnik Juniku, është martuar me Qëndresa Ajvazin. Ai tha për  “Bota sot” se ndihet i lumtur për martesën dhe nusja e tij nuk është sportiste.

Kreshniku së fundi luajti për Golden Eagle nga Theranda, por tani është lojtar i lirë, ai tha se së shpejti do të vendos se ku do të vazhdojë karrierën për në të ardhmen.