Bashkohen Messi dhe Ronaldo

Mesfushori nga Bregu i Fildishtë, Yaya Toure, ka zbuluar formacionin e tij ideal.

Ekipi i tij përbehet nga lojtarë të mëdhenj dhe dominohet nga skuadrat e Barcelonës, dhe Real Madridit.

Toure ka vendosur që në sulëm të bashkoj dy rivalët e mëdhenj Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo, si dyshja ideale për fazën e sulmit.