Bashkëshortja e transferimit të parë, “çmend” tifozët e Manchester Unitedit (FOTO)

Mbrojtësi Victor Lindelof është transferimi i parë i Manchester Unitedit në afatin kalimtar.

Ky transferim ka entuziazmuar tifozët e klubi anglez.

Dhe ky entuziazëm nuk ka të bëjë vetëm me futbollin, përcjellë “Lajmi.net”.

Tifozët e klubit nga “Old Trafford”, kanë “rënë në dashuri” me  bashkëshorten e Lindelof, Maja Nilsson.

Mediat britanike kanë publikuar disa foto të biondes, e cila duket e jashtëzakonshme.

3 4e46aecd973b389838dc872133c3d6bf 680 cats majanilsson

victor-lindelof-and-his-partner-maja-nilsson