Barcelona – Manchester United, ky është orari i ndeshjeve

Barcelona dhe Manchester United zhvillojnë super përballjen në fazën e eliminimit në Ligën e Evropës. 

United ishte pjesë e Ligës së Evropës, ku përfundoi në pozitën e dytë në tabelë, ndërca Barca u eliminua nga Liga e Kampionëve pasi mbeti në vendin e tretë në renditj, shkruan Gazeta Olle.

Tashmë është bërë i ditur edhe orari për ndeshjet në Spanjë dhe Angli.

Ndeshja e parë do të luhet me 16 shkurt të vitit të ardhshëm në “Camp Nou”.

Ndeshja e kthimit luhet në “Old Trafford” me 23 shkurt. /Gazeta Olle/ 

MVP dhe pesëshja e javës në elitën e basketbollit të femrave në Kosovë

Më të mirët e xhiros së nëntë në Superligën e Kosovës në basketboll