Barcelona luan me këtë formacion ndaj Betisit

Katalanët me fillim nga ora 21:00, takohet me Betisin në ‘Camp Nou’.

Ernesto Valverde po ballafaqohet me shumë mungesa në fazën e sulmit, duke mos llogaritur në Lionel Messin, Luis Suarez dhe Ousmane Dembele.

Formacionet zyrtare:

Barcelona:

Real Betis:

Image