Neymar shënon edhe golin e dytë (VIDEO)

Neymar nuk ndalet. Ai gjen golin edhe për epërsinë 2:0. Braziliani shënoi në minutën 34.

Barcelona – PSG 2:0, ose 5:1 me rezultat të përgjithshëm.

 

Barcelona kalon herët në epërsi. Është Neymar që shënoi në minutën 15, në takimin me PSG, që po zhvillohet në Camp Nou.

Neymar kaloi edhe portierin dhe shënoi. Rezultati momental, 1:0.