Barcelona – Inter: Publikohen formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve do vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së dytë.

Takimi më interesant pritet të jetë ai në mes të Barcelonës dhe Interit, shkruan Gazeta Olle.

Për takimin që fillon nga ora 21:00, janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Kujtojmë se pas ndeshjeve të para, Barcelona dhe Interi kanë nga një pikë secila./GazetaOlle