Barcelona i jep ultimatum Arda Turanit

‘Telenovela’ Arda Turan – Barcelona pritet të përfundojë të hënën.

Është skuadra e Barcelonës e cila sipas Marcas, i ka dhënë ultimatum mesfushorit turk të Atletico Madridit, për të marrë vendim nëse dëshiron të vije tek Barcelona.

Turan dhe Pogba janë dy lojtarët që po kërkohen me ngulm nga katalunasit.