Barcelona: Bravo Juve, të presim

Barcelona ka reaguar pas përfundimit të finales së Kupës së Italisë ndërmjet Juventusit dhe Lazios, duke e uruar klubin bardhezi për fitoren e trofeut të dytë sezonal.

“Bravo Juve, të presim (në Berlin)”, ishte komenti i Barcelonës mbi foton e cila u postua në rrjetin social Twitter. /Gazeta Olle