Barcelona – Betisi, ky është rezultati i ndeshjes (VIDEO)

Barcelona ka arritur të shëjoë fitore kundër Betisit.

Dy gola për tre minuta Barcelona ka arritur t’ia shënojë Betisit, me anë të Deulofeu dhe Roberto.

Barcelona e nis me fitore kampionatin, por jo si jemi mësuar me goleada. /olle/

GOLI 1

GOLI