Barcelona apo Reali, ky është orari i 10 ndeshjeve të ardhshme

Barcelona kryeson me katër pikë larg Real Madridit, kur kanë mbetur edhe 10 javë në La Liga. Orari është i vështirë për të dyja skuadrat. Barcelona duhet të përballet me Valencinë e Atleticon, kurse Reali me Valencinë e Sevillan.

 

 

FOTO: Kundërshtarët me (C) janë ndeshjet që Barcelona dhe Reali i luajnë si vendas.

orar