Barbara beson te Inzaghi (FOTO)

Barbara Francesca Ovieni nuk e fsheh dashurinë e saj për Milanin. Një kohë e vështirë për Rossonerët, por ëndrrat e aktores janë që Milanit të kthehet në nivelet e mëdha . “Unë me të vërtetë dua të rishikojë ekip në pozitat e larta dhe sidomos në Ligën e Kampionëve”.

Ajo në fund tha sebeson te Pippo.

 

barabra 1

 

barabara 2

 

barabara 3

 

barabara 4