Barazohen shifrat në derbin Drita – Ballkani

photo by: @Shpend Ahmeti

Drita ka barazuar rezultatin në 1-1 në sfidën ndaj Ballkanit.

Ishte minuta e 29-të kur shifrat u barazuan në 1-1 me golin e Blend Baftiut.

Muharrem Jashari shërbeu mirë Almir Ajzerajn i cili me kokë asistoi te Baftiu që nga afërsia realizoi për 1-1.

Ballkani shënon golin e parë ndaj Dritës

Rikthim spektakolar, Drita shënon edhe golin e dytë dhe shkon në pushim me epërsi minimale