E si mund të mungojë një koment nga Balotelli

I vjen radha edhe Mario Balotellit. Sulmuesi italian i Liverpoolit, uron kështu Juventusin.

“Urime për klubin e Juventusit dhe më së shumti për lojtarët e Juves”, shkroi Balotelli në Tëitterin e tij, duke u treguar këtë herë serioz.