Balotelli merr lajme të mira për dashuri (FOTO)

Sulmuesit të Liverpoolit, Mario Balotelli nuk po ia do këtë edicion me skuadrën e tij angleze, ku ka luajtur shume pak.

Megjithatë, ai ka marr një lajm të mirë jashtë fushës së gjelbër, ku mediat në Italia shkruajnë se ish e dashura e tij Fanny Neguesha mund t’i kthehet sërish atij.

Balotelli dhe Neguesha ishin ndarë në vitin 2014 pas një pushimi në Miami./Express/

1 k