Ballkanit i bashkohet top transferimi i verës, po përgatitet për të debutuar ndaj Llapit

Theophilus Solomon është përforcimi më i madh që ka bërë Ballkani gjatë afatit kalimtar veror.

Sulmuesi afrikan ka nënshkruar javë më parë me skuadrën e Bekim Isufit, por vetëm sot është bashkuar me ekipin.

Ka qenë faqja zyrtare e Ballkanit që ka dhënë lajmin e madh për tifozët për arritjen e Solomon në Suharekë.

Solomon ka filluar tanimë përgatitjet me pjesën tjetër të ekipit dhe pritet që të debutoj në fundjavë ndaj Llapit.

Njoftimi i plotë nga FC Ballkani:

??????? ???????

Theophilus Solomon sot është bashkuar me ekipin dhe ka mbajtur seancën e parë stërvitore me skuadrën tonë.

Sulmuesit shtatlartë i urojmë mirëseardhje dhe suksese me fanellën e klubit tonë.

?? ??????̈ ? ????? ????????̈
/Gazeta Olle/

Reagimi i ashpër i 2 Korrikut për penalltinë e dhënë nga gjyqtari: Ishte penallti vetëm në sytë e tij

Drenica fiton ndaj Ulpianës për të kryesuar e vetme në tabelë, Prishtina dhe Gjilani barazojnë në “Fadil Vokrri”