Ballkani vjen me një njoftim të rëndësishëm për tifozët

Klubi Futbollistik “Ballkani” do të luajë ndeshjen e radhës për gjiron e tretë në Superligë.

Ky takim do të përcillet nga tifozët në stadium dhe klubi ka një njoftim për këta të fundit.

Për shkak të masave AntiCovid numri i shikuesve në Stadium është i limituar dhe shume strikt.

“Asnjë përson nuk lejohet të hyj në stadium pa biletë, pasi na duhet numri serik i biletave. Biletën duhet ta ruani edhe për pjesën e dytë, për ndryshe nuk mund të ju lejojm hyrjen”, shkruhet në njoftimin e klubit

Skuadra nga Suhareka do ta mirëpres në shtëpine e tyre klubin e FC Ulpianës.

Etrit Berisha flet për ëndrrën e kualifikimit, ka fjalë edhe për Kosovën

Nuhiu: E kemi studiuar Malishevën, duam tri pikët