Ballkani vazhdon me përgatitje intensive në Mavrovë, por kësaj radhe në një mënyrë të veçantë (VIDEO)

Skuadra e Ballkanit po vazhdon përgatitjet intensive për sezonin e ri.

Suharekasit janë duke qëndruar në Mavrovë, ku përmes postimeve në faqen zyrtare të klubit po vërehet një atmosferë fantastike në kampin e tyre, shkruan Gazeta Olle.

Gjtë ditës së sotme, skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi ka kryer stërvitjen e radhës por në një mënyrë më të veçantë.

Futbollistët nuk kanë zbritur në fushë por kanë pedaluar me biçikleta nëpër Mavrovë!

Për më shumë, mund ta ndiqni videon e publikuar nga Ballkani: 

/Gazeta Olle/ 

 

“Tigrat e Zi” të pakënaqur, kërkojnë largimin e zëvendës presidentit të klubit

Ekskluzive: Arlind Shabani largohet si futbollist i lirë nga Struga, garë e madhe mes Prishtinës dhe Tiranës për mesfushorin e talentuar