Ballkani siguron fitoren e radhës në Superligën e Juniorëve

Ballkani ka shënuar fitore në xhiron e dytë të Superligës së Juniorëve.

Të rinjtë suharekas fituan 1-2 në udhëtim te Roni 19, shkruan Gazeta Olle.

Golat për U19 të Ballkanit i realizuan Iljazi dhe Shala.

Ishte kjo fitorja e dytë për kampionët, pas fitores prej 1-0 ndaj Llapit në javën e parë.

Padyshim se edhe ky edicion në Superligën e Juniorëve pritet të jetë shumë i nxehtë.

/Gazeta Olle/

Kur Real Madridi do të nënshkruajë me Kylian Mbappen do t’i vë një klauzolë prej 1 miliard euro

“Selfie” me kosto të lartë, dënime të jashtëzakonshme për djaloshin e ri