Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Ballkani publikon fanellat e reja për edicionin 2022/23

Kampioni i Kosovës në futboll, Ballkani, ka pprezantuar fanellat e reja për edicionin e ri garues 2022/23.

Skuadra nga Suhareka, e cila në këtë edicion të garojë edhe në garën më prestigjose evropianë, Ligën e Kampionëve, tashmë po i kryen edhe përgatitjet e fundit para ndeshjes së para në këtë kompeticion ku të martën do të ballafaqohet më skuadrën lituanese, Zalgiris.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë nga ora 20:45.

Fanellat e reja për ndeshjet si vendas dominohen nga ngjyra e portokallt me disa nuanca te ngjyrës së zezë.

Kaos me Kupën e Kombeve në Afrikë, shtyhet për shkak të kushteve atmosferike dhe Katar 2022

Federata e Volejbollit e Kosovës, merr ndihmë nga Amerika

Reklama