Ballkani prezanton Zekën e Haxhihamzën

Ballkani ka prezantuar sot dy ardhjet e para për edicionin e ri të Superligës.

Portieri i Gjilanit, Kenan Haxhihamza dhe sulmuesi i Feronikelit, Mevlan Zeka janë prezantuar sot nga kryetari i Ballkanit, Arsim Kabashi.

“Sot nënshkruam kontratën 2 vjeqare me Zekën dhe për 3 vite me Haxhihamzën për të vazhduar karrierën në klubin tonë”, thuhet në njoftimin e Ballkanit, raporton Gazeta Olle.

Ballkani pritet të bëjë edhe transfere tjera.