Ballkani ndryshon uniformë për sezonin e ri, Uhlsport do t’i vesh portokallinjtë

Ballkani që është veshur nga Macron në vitet e fundit, ka ndërruar sponsorin e fanellave.

Klubi që udhëhiqet nga Arsim Kabashi, fanellat për sezonin e ardhshëm ia ka besuar firmës gjermane Uhlsport.

Tashëm skuadra ka udhëtuar në Turqi dhe ka filluar përdorimin e këtyre pajisjeve.

Bekim Isufi vetëm e ka mbajtur ndeshjen e parë në tokën turke. /Gazeta Olle/

“60 vjet futboll në Komunën e Skenderajt”, libri nga Bekë Abazi

Loriana Kuka pa fat, mposhtet dhe humb të drejtën të garojë për medalje në Tokio 2020