Ballkani kërkon tre pikët e radhës ndaj Fushë Kosovës, formacionet zyrtare

Ballkani pret Fushë Kosovën e rënë nga elita e futbollit kosovar në kuadër të xhiros së 34-të në Albi Mall Superligë.

Suharekasit kanë marrë tre fitore radhazi dhe janë në rrugë të mirë për ta fituar për herë të tretë radhazi titullin e kampionit.

Të besuarit e trajnerit Ilir Daja në këtë takim kërkojnë vetëm tre pikët për të vazhduar të mbesin në krye të tabelës.

Ndërkohë Fushë Kosova tanimë ka rënë nga elita e futbollit kosovar dhe synon të shkaktojë ndonjë befasi të madhe.

Formacionet zyrtare:

Ballkani: Koliçi, Thaqi, Jashanica, DEllova, Potoku, Kuc, Emerllahu, Korenica, Gripshi, Hamidi, Kryeziu.

Fushë Kosova: Pas pak…

/Gazeta Olle/

Gjilani synon tre pikët e shpëtimit ndaj Lirisë, formacionet zyrtare

Dukagjini – Prishtina, formacionet zyrtare