Ballkani i pamëshirshëm për KEK-un, e mposhtë me gjashtë gola diferencë

Ballkani ka shënuar një tjetër fitore në ndeshje miqësore.

Pas rikthimit në Kosovë nga Turqia, suharekasit kanë zhvilluar takim miqësor me skuadrën e Ligës së Dytë, KEK-un.

Ekipi i drejtuar nga Bekim Isufi ka triumfuar me rezultat të thellë 0-6.

Meriton Korenica, Berisha, Mevlan Zeka, Nazmi Gripshi, Malson Ajeti dhe Emerllahu realizuan golat për suharekasit.

/Gazeta Olle/

Ballkani dhe Kukësi në garë për yllin e Teutës

Drenica triumfon ndaj Ulpianës