Ballisti takohet me Nuri Seferin

Ismail Morina – Ballisti, e ka pasur sot një takim mjaft interesant. Ai shtrëngoi duart me boksierin shqiptar Nuri Seferi, i cili i publikoi fotot në rrjetin social Facebook.

“Një djalosh me kulturë shumë të lartë. Shumë patriot. Pikërisht Ballist Morina që në ndeshjen Serbi-Shqipëri bëri krenar të gjthë kombin shqiptar. Autokton”, shkroi Seferi.

Sigurisht, pëlqimet dhe komentet ishin të shumta. /Gazeta Olle

10342896_873359302720962_1345478158654541614_n

11078226_873359259387633_4649158141120468522_n