Bale me frizurë të re

Futbollisti i Real Madridit, Gareth Bale, është paraqitur në seancën e fundit stërvitore të skuadrës së “Los Blancos”, me frizurë të re.

Ai kësaj radhe ka vendosur t’i kapë flokët dhe një gjë e tillë e ka zgjuar kërshërinë e mediave spanjolle, të cilat kanë raportuar që përkundër tensioneve të fundit, atmosfera në skuadrën e Realit para ndeshjes ndaj Getafes është mjaft e mirë. /Gazeta Olle

Real Madrid training

Real Madrid training