Balaj: Marrim dy barazime dhe një fitore

Sulmuesi shkodran i Kombëtares së Shqipërisë, Bekim Balaj, e ka konsideruar shortin e Kampionatit Evropian si të mirë për ekipin kuqezi.

“Mund të them që është një short i mirë për Shqipërinë, që na mbush optimizëm se mund të bëjmë diçka të madhe”, deklaroi Balaj për Supersport.

“Them që në tri ndeshje do të marrim dy barazime dhe një fitore, dhe kështu të kualifikohemi”, u shpreh ai. /Olle