Bad News Eagles rikthehen sot në aksion, ky është kundërshtari i radhës

Bad News Eagles kanë arritur të ngjiten në fazën “Legends Stage” të Majorit të CSGO.

Skuadra shqiptare arriti ta mposht ekipin nga Brazili “mibr” me rezultat 2-1 për të avancuar tutje.

Gamerat shqiptarë tani do kenë punë me ekipin danez, Copenhagen Flames.

Ndeshja pritet të filloj në ora 12:00.

Skena të tmerrshme në takimin mes Milwaukee Bucks dhe Boston Celtics: Tre persona të qëlluar, përfshirë këtu një vajzë 16-vjeçare

Trofeu i Kupës së Botës po vjen në Kosovë, bashkë me të edhe legjenda e Brazilit