Babai i Cavanit bën aksident, vdes një 19 vjeçare (Foto)

Sipas raporteve të fundit që arrijnë nga mediat sportive, mësojmë se babai i Cavanit ka vozitur veturën e tij në gjendje të dehur dhe kësht ka goditur një motoçikletë, teksa drejtuesja e saj besohet se ka mbetur e vdekur.

Babai Cavanit, Luis Cavani është përfshirë mbrëmë në një aksident që duket se ka qenë fatal për një vajzë 19 vjeçare.

Babai i Cavanit ishte i dehur, dhe kështu e goditi një motoçikletë, duke e lënë të vdekur drejtuesen e saj, në një vend që është diku rreth dy kilometra larg Salto, Uruguait.

Pas këtij rasti, babai i sulmuesit të PSG është arrestuar ng policia, teksa lajmet e reja rreth këtij rasti pritet të vijnë në orët në vazhdim.

22