Australia në epërsi minimale ndaj Tunizisë pas 45 minutave të para

Kanë përfunduar 45 minutat e para në sfidën Tunizi – Australi.

Aziatikët e kanë mbyllur në epërsi 0-1 këtë sfidë.

Ishte minuta e 23-të e ndeshjes, kur Duke realizoi me kokë për 0-1.

Ishte një pjesë e parë me shumë raste, por që u mbyll me vetëm një gol. /Gazeta Olle/

Luis Enrique është një ekspert në ‘Fantasy La Liga’, ai zbulon formacionin me Vedat Muriqin në krye të sulmit

Ferizaj dhe Dukagjini luajnë për fitore, formacionet zyrtare