Atletico Madrid me mysafirë special në stërvitje (FOTO)

Në stërvitjen e skuadrës së Atletico Madridi, ishte një mysafirë special. Ish-sulmuesi i skuadrës spanjolle, Diego Costa, ka shfrytëzuar kohën e lirë të cilën kishte për të vizituar futbollistët dhe stafin me të cilin kishte punuar sezonin e kaluar.

 

Edhe faqja zyrtare e Atletico Mardid, ka postuar një fotografi ku shihet Costa, së bashku me pjesën tjetër të futbollistëve ‘madrilen’, transmeton ‘Gazeta Olle’.

 

2342345