Atalanta po e deklason Milanin në Bergamo

Atalanta po e shkatërron Milanin në Bergamo.

Tashmë, rezultati qëndron 4:0 për skuadrën ‘ziekaltërt’, shkruan Gazeta Olle.

Golin e katërt në takim e ka shënuar Ilicic dhe të dytin për të personal.

Pasalic dyfishoi epërsinë në 2-0, kurse më pas Ilicic për rezultatin 3-0.

Ndërsa, golin e parë e kishte shënuar Gomez në pjesën e parë.

Më poshtë video i golit të parë.