Atalanta e Berishës rrëshqet në fund nga Milani (VIDEO)

Milan i ka shpëtuar në fund të ndeshjes humbjes nga Atalanta.

Atalanta dhe Milan kanë luajtur 1:1 në ndeshjen e xhiros së 36-të të Serie A, me këtë të fundit që kanë barazuar në minutën e 87-të.

Vendasit kaluan në epërsi në minutën e 44-të nëpërmjet Contit.

Kur po mendohej se Atalanta do të arkëtonte tre pikë, ishte Deulofeu, që shënoi për 1:1, nga pozita jashtë loje.

blob:https://www.dailymotion.com/8f8530aa-ac74-4c97-b1dd-dae6215ecc12