Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Astrit Selmani i jashtëzakonshëm, shënon dy gola të shpejtë

Hammarby është duke fituar 1:2 në miqësoren ndaj Oster.

Dy golat për Hammarbyn u shënuan nga Astrit Selmani, shkruan Gazeta Express.

Ai fillimisht realizoi në minutën e 18-të nga penalltia.

 

Kurse, shtatë minuta më vonë, ai trullosi komplet mbrojtjen kundërshtare dhe realizoi golin e dytë.

 

Zyrtare: Llapi vazhdon të përforcohet në merkato, nënshkruan me portierin shtatlartë

Saraçini e Idrizi në Final 4 të Ligës së Kampionëve

Reklama