Formacioni i mundshëm i Gjilanit kundër Liepajas

Skuadra e parë që do të luaj ditën e sotme është Gjilani, që ka udhëtuar drejt Letonisë për ta luajtur ndeshjen e dytë ndaj Liepajas.

Skuadra e udhëhequr nga trajnerit Zekirija Ramadani ka fituar ndeshjen e parë në Prishtinë me rezultat minimal 1-0 falë një goli të shënuar nga Albert Dabiqaj.

Gjilanasit synojnë të mos mposhtën në Letoni nga Liepaja për të kaluar tutje.

Ndeshja mes Liepajas dhe Gjilanit zhvillohet me fillim nga ora 16:00 me kohën tonë lokale.

Sipas Gazetës OLLE, formacioni startues i Gjilanit pritet të jetë:

Formacioni i mundshëm i Llapit kundër Buducnostit të Podgoricës

Një tjetër klub shqiptar, udhëton drejt Podgoricës për të zhvilluar ndeshjen e dytë në Ligën e Konferencës