‘Arushat’ bëhen edhe me uebfaqe

Hajvalia e ka marrë seriozisht dhe po mundohet që të organizohet në të gjitha aspektet. Kryesia e klubit ka vendosur që ta hapë edhe një uebfaqe zyrtare, FCHajvalia.com, ku opinioni mund të njoftohet me të gjitha detajet rreth klubit hajvalias.

Lajmi u konfirmua nga faqja zyrtare e Hajvalisë në rrjetin social “Facebook”, që konfirmoi se sajti i ri do të jetë ‘online’ që nga dita e sotme (e enjte). /Gazeta Olle

Untitled