Artur Magani ndahet me Ballkanin

Artur Magani nuk është më pjesë e Ballkanit të Suharekës.

Sulmuesi shqiptar ka konfirmuar vetë ndarjen me finalistët e Kupës për edicionin e ardhshëm.

Ai e quajti Ismet Munishin, trajnerin mëtë mirë në Kosovë.

“Nga sot jam lojtar i lirë. Falënderoj të gjithë shokët e ekipit te FC Ballkanit dhe Ismet Munishin, per mua trajneri më i mirë në Kosovë”, ka shkruar Magani, raporton Gazeta Olle.

(Foto: Hlimi Veliu, Gazeta Olle)