Arsenali, United e Liverpool në luftë për këtë sulmues

Sulmuesi rus Aleksandr Kokorin është duke u lidhur me një kalim të mundshëm në Premier Ligë.

Përveç Arsenalit, sipas “Daily Star” edhe Manchester United dhe Liverpool janë duke e përcjellë sulmuesin.

Lojtari i Dinamos të Moskës llogaritet të kushtojë rreth 10 milionë euro./olle/