Arsenali synon t’i hakmerret Chelseat për Mudryk, gati ofertën e lartë për Declan Rice

Arsenal po shijon një sezon fantastik, me londinezët të cilët javë pas jave po marshojnë të sigurt drejt titullit kampion.

Gjithsesi, pavarësisht formës dhe ecurisë, Arsenal po mendon edhe për merkaton dhe fokusi është te mesfushori Declan Rice.

24-vjeçari i West Ham është gjithashtu dëshirë edhe e Chelsea, por “Topçinjtë” po përshpejtojnë dhe po përgatisin një mega ofertë.

Arsenal planifikon të ofrojë deri në 80 milionë paund për shërbimet e Rice dhe për momentin kryesojnë në këtë garë.

Trepça bën ndryshime në shtabin teknik, Ilir Selmani merr drejtimin e skuadrës

Fjalimi motivues i Xhakës për bashkëlojtarët bëhet viral në rrjet (Video)