Arsenali shënon edhe golin e dytë, asist milimetrik nga Xhaka (VIDEO)

Arsenali po zhvillon një ndeshje fantastike ndaj Leedsit.

Ishte Martinelli ai që realizoi goli e dytë për Arsenalin dhe të dytin personal, shkruan Gazeta Olle.

Goli i tij erdhi pas asistimit fantastik të Xhakës në minutën e 29-të të ndeshjes.

Rezultati aktual i takimit është 0-2.

Ja goli:

VIDEO

/Gazeta Olle/ 

45 aplikantë i nënshtrohen testit për gjyqtarë në regjionin e Prishtinës

Driton Kuka shpallet trajneri më i mirë në botë për vitin 2021